Studijoje vyksta dailės užsiėmimai visiems, norintiems išmokti piešti, kūrybiškai atsipalaiduoti po darbo ar, tiesiog, pajusti savo kūrybos galią bei atrasti naujus vidinius – kūrybinius resursus.

Mūsų mokykla yra kūrybinio – pažintinio profilio. Kiekvienas, atvykęs į studiją, atskirų užsiėmimų metu išmoksta stebėti, matyti bei vaizduoti. Vėliau, turėdamas pakankamai žinių ir įgūdžių, studentas yra skatinamas atskleisti ir išlaisvinti savo kūrybiškumą.

Vienas iš mūsų mokyklos tikslų yra “užkrėsti” atvykusiuosius kūrybingumu ir skatinti jų norą kurti, pažinti, išbandyti kuo daugiau dailės technikų ir tokiu būdu plėsti akiratį, pojūčius, įgūdžius ir žinias.

Mūsų dailės studijoje organizuojami dailės užsiėmimai visiems, kurie nori išmokti piešti, tapyti ir pažinti įvairias dailės technikas bei jų galimybes: tapyba – piešimas – akvarelė – kompozicija – dailės teorijos pagrindai. Laukiami ir tie, kurie pageidauja lavinti jau turimus dailės įgūdžius arba trokšta, tiesiog, patirti kūrybinį džiaugsmą ir atrasti, galbūt dar neatrastas, savo kūrybines galias.

Mūsų studijoje vyksta:

DAILĖS UŽSIĖMIMAI SUAUGUSIESIEMS – tai tapybos/akvarelės/piešimo/kompozicijos ir dailės teorijos pagrindų užsiėmimai visiems – norintiems išmokti piešti, tapyti ir pažinti įvairias dailės technikas bei jų galimybes (tapyba (guašas, akrilas, aliejinė tapyba), piešimas (grafitas, anglis, tušas, pastelė), akvarelė). Kviečiami visi, besidomintys daugiakalbe dailės raiška, norintys kūrybiškai praleisti laiką, atitrūkti nuo kasdienių dalykų ar, tiesiog, pailsėti po darbo!

Užsiėmimų pradžia – SPALIO mėn.

Studijų struktūra:

- Vienoje dailės grupėje – 6/7 žmonės;
- Užsiėmimai vyksta vieną kartą per savaitę;
- Vieno užsiėmimo trukmė – 3 val.;
- Kaina:  50 Eur /mėn. (4 dailės užsiėmimai – tai programos (mokymų) kaina be priemonių);
- Studijos vieta: Šeškinės sodų g. 13, Vilnius (įvažiavimas į studiją – nuo miesto pusės važiuojant Geležinio Vilko gatve – kairėje pusėje, šalia “Ozo odontologijos klinikos”).

- Supažindinsime Jus su įvairiomis dailės technikomis ir jų galimybėmis, įgysite pagrindines dailės žinias, daug dėmesio skirsime kūrybiškumo ugdymui ir savito kūrybos stiliaus “atradimui – pažinimui”.

- Lavinsite tapybos, piešimo ir kompozicijos įgūdžius.

- Mokslo metų eigoje vieni kitus pakeisdami vyks šie užsiėmimai: tapyba (guašas, akrilas, aliejus), piešimas (grafitas, anglis, sangvinas, tušas pastelė), akvarelė, kompozicijos pagrindai (kūrybinės užduotys).

Dailės grupės:

I grupė – pirmadienis (18.00 – 21.00 val.) – bendrasis dailės kursas

II grupė – trečiadienis (10.30 – 13.30 val.) – bendrasis dailės kursas

III grupė – trečiadienis (18.00 – 21.00 val.) – bendrasis dailės kursas

IV grupė – šeštadienis (11.00 – 14.00 val.) – bendrasis dailės kursas

REGISTRACIJA JAU VYKSTA! Registruojantis nurodykite, kuri savaitė diena ir kuris laikas Jums yra labiausiai tinkamas. Registruotis galite el.p.: simono.dailes.studija@gmail.com, pasiteirauti galite skambindami tel.: 867058069; 868468612

Daugiau informacijos: www.simonodailesstudija.lt

FB: Simono Dailės Studija

IG: @simonodailesstudija